Podcast:Ráno Nahlas

Máme problém: Ekonomickú krízu, ktorá postihne najslabších

12.06.2020
Ekonomika je vo voľnom páde - je to akoby sme sa vrátili v čase o 3 roky. To hovorí guvernér Národnej banky Slovenska Peter Kažimír. Je to však iba koronou, alebo sme už aj tak očakávali ekonomickú krízu, ktorá vyplýva z ekonomických cyklov? A teda – skončí sa táto ekonomická kríza s koncom pandémie, alebo sa budeme podobne ako po roku 2008 spamätávať dlhšie? Ekonómov sme sa pýtali, koho to postihne najviac. Odpovie Martin Kahanec z ekonomického krízového štábu a analytika VÚB banky Michala Lehutu. Ako sa to dá riešiť a budeme musieť opäť zatvoriť ekonomiku, ak by prišla ďalšia vlna epidémie? Moderuje Peter Hanák. 

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK