Vavrinčík: Nie hlas či zima, najhoršie na ulici je pocit neviditeľnosti a zbytočnosti..
29:48
Podcast: Ráno Nahlas

Vavrinčík: Nie hlas či zima, najhoršie na ulici je pocit neviditeľnosti a zbytočnosti..

21.12.2020
Najhorší nie je hlad, zima či únava, ale ten pocit neviditeľnosti, pocit, že ste na všetko sám a vaše problémy už nikoho nezaujímajú, takto popisuje svoju skúsenosť človeka bez domova Martin Vavrinčík. V rámci sociálneho experimentu sa na 5 dní a nocí stal bezdomovcom a pripomína, že aj keď si to nepripúšťame, stať sa to môže komukoľvek z nás, niekedy na to stačí ozaj málo.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.