Aj Fico by mal vysvetliť Bödöra orgánom činným v trestnom konaní, hovorí Marek Vagovič
29:14
Podcast: Ráno Nahlas

Aj Fico by mal vysvetliť Bödöra orgánom činným v trestnom konaní, hovorí Marek Vagovič

20.11.2020
Bödöovci ako mafiánska skupina mala množstvo kontaktov priamo s Robertom Ficom ako premiérom, no nielen s ním, hovorí náš kolega a autor knihy Vlastnou hlavou 2, Marek Vagovič. Ako Bödör zarábal u Žigu a majú sa policajného zásahu NAKA báť nielen v Smere, ale aj v Hlase? V rozhovore s Marekom Vagovičom sa Peter Hanák bude pýtať aj na novinárov v službách mafie.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.