Na dovolenku do Grécka, Talianska či Španielska už od 15. mája, avizuje Martin Klus z rezortu diplomacie
37:23
Podcast: Ráno Nahlas

Na dovolenku do Grécka, Talianska či Španielska už od 15. mája, avizuje Martin Klus z rezortu diplomacie

03.05.2021
„Je dôvod na optimizmus. Viacero krajín Európskej únie chce už v polovici mája otvoriť svoje hranice a umožniť cestovateľom využívať služby, na ktoré sme boli zvyknutí ešte pred dvomi rokmi. Ide o Grécko, Španielsko, Taliansko či Maltu“, tvrdí Martin Klus, štátny tajomník rezortu diplomacie. Pomocou pri cestovaní vrámci Únie má byť tzv. covid pas. Jeho parametre sú už schválené na úrovni Únie, realizácia je teraz v rukách členských štátov. V akom sme štádiu a

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.