Podcast:Ráno Nahlas

Mistrík: Účinnosť lieku na Koronu spoznáme v apríli. Musíme začať masívne testovať.

19.03.2020
Účinnosť lieku na koronavírus spoznáme až v apríli, zatiaľ je predčasné o tom akokoľvek špekulovať, hovorí pre Ráno Nahlas slovenský vedec Róbert Mistrík. Podobne sa zatiaľ v najbližších mesiacoch nedá spoliehať ani na vakcínu a preto podľa Mistríka musíme začať masívne testovať – a to najmä lekárov, zdravotnícky personál ako aj policajtov, hasičov či záchranárov.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK