#57 Jak se Švejk dostal na seznam nejnebezpečnějších bojovníků? Je pokračovatel slavných tradic?
04:43

#57 Jak se Švejk dostal na seznam nejnebezpečnějších bojovníků? Je pokračovatel slavných tradic?

28.05.2021
Švejk vypráví o několikanásobném zabití v Rusku a také o své velikosti. Kdybyste od něj chtěli koupit "kradeného" psa, pište do zpráv. Co by poradil začínajícím hrdinům? A v čem vězí jeho síla? Komici Norbert Lichý a Jiří Sedláček v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize. Koukat můžete i na youtube kanálu "ifilmcz comedy" (c) qqstudio 2021

Podcast Pytlíkov comedy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.