#73 Adam Vojtěch chce do showbyznysu, prozradil v Pytlíkově
02:56

#73 Adam Vojtěch chce do showbyznysu, prozradil v Pytlíkově

05.10.2021
Nejdéle sloužící ministr zdravotnictví v Pytlíkově chce uspět v showbyznysu, jaké má důvody? Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize. Koukat můžete i na youtube kanálu "iFILMcz" (c) qqstudio 2021

Podcast Pytlíkov comedy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.