#61 V Pytlíkově se konečně může očkovat! Nebo ne?
03:25

#61 V Pytlíkově se konečně může očkovat! Nebo ne?

21.06.2021
Sazeč z místní tiskárny přichází s osvětou k očkování! Očkovat se mohou všichni bez výjimek. Co na povolení říkají občané? Nechají se naočkovat? Nebo je to přece jen trochu složitější… Komici Norbert Lichý a Jiří Sedláček v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize. Koukat můžete i na youtube kanálu "ifilmcz comedy" (c) qqstudio 2021

Podcast Pytlíkov comedy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.