Pseudocast #318 – Wellness bloggerka Belle Gibson dostala pokutu, AlphaGo Zero
46:36
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #318 – Wellness bloggerka Belle Gibson dostala pokutu, AlphaGo Zero

29.10.2017
V dnešnom podcaste si povieme o zaujímavom prípade z Austrálie o wellness bloggerke Belle Gibson, ktorá si popularitu vybudovala na tom, že tvrdila, že sa z rakoviny mozgu vyliečila len stravou. Ďalšou témou bude umelá inteligencia od Google - AlphaGo Zero, ktorá je, samozrejme, ešte lepšia, ako tá predchádzajúca.TémyYouTubeZdroje

Intro
Wellness bloggerka Belle Gibson dostala pokutu za podvody
AlphaGo Zero
Outro
https://youtu.be/jPDSo6jwd70
* Belle Gibson: Blogger who claimed she beat cancer with 'healthy eating' fined more than $400,000 over lies
* Health Blogger Gibson Fined
* Belle Gibson
* AlphaGo Zero: Learning from scratch

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.