Pseudocast #359 – Kravy, detektor lži, turínske plátno
40:13
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #359 – Kravy, detektor lži, turínske plátno

12.08.2018

Tento podcast otvoríme kravskou Fakt a fikciou, ktorej sa zúčastní aj hosť, naslovovzatá odborníčka na kravičky, Shiv. Ďalej si pripomenieme, že polygraf (aj detektorom lži zvaný) je postavený na pseudovede a na záver nám Martir povie o výsledkoch nového testu, ktorému bolo podrobené turínske plátno.Pseudocast 359 na YouTubeZdroje* 21 things you didn't know about cows* Milkproduction.com* A BPA Approach to the Shroud of Turin* Atomic resolution studies detect new biologic evidences on the Turin Shroud* Retraction: Atomic resolution studies detect new biologic evidences on the Turin Shroud

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.