Pseudocast #390 – Exxon Mobil, závraty, vakcína MMR a autizmus
41:54
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #390 – Exxon Mobil, závraty, vakcína MMR a autizmus

17.03.2019

V dnešnom podcaste budeme hovoriť o ropnej spoločnosti ExxonMobil, ako môžu problémy vo vnútornom uchu spôsobovať závraty a o najnovšej veľkej štúdii, ktorá (hádam po tisícikrát) vyvracia spojitosť medzi MMR vakcínou a autizmom.Pseudocast 390 na YouTubeZdroje* Exxon Knew about Climate Change almost 40 years ago* Assessing ExxonMobil's climate change communications (1977–2014)* Benigní paroxysmální polohové vertigo – nejčastější závratě v lékařské ordinaci* Vestibulární aparát* Measles, Mumps, Rubella Vaccination and Autism: A Nationwide Cohort Study

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.