Pseudocast #381 – New Horizons, Gravity
33:12
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #381 – New Horizons, Gravity

13.01.2019

V dnešnom podcaste budeme hovoriť o nových objavoch vo vesmíre a Martir sa nám zverí, ako veľmi sa mu páčil film Gravity.Pseudocast 381 na YouTubeZdroje* 'Meet Ultima Thule': 1st Color Photo of New Horizons Target Reveals a Red 'Snowman'* Liquid cooling and ventilation garment* Hubble Space Telescope - Visible Passes* ISS - Visible Passes* Tiangong 1 - Orbit

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.