Pseudocast #495 – Protoplanéta na Sahare, fotografovanie vo vesmíre, morské slimáky
40:06
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #495 – Protoplanéta na Sahare, fotografovanie vo vesmíre, morské slimáky

14.03.2021

V tomto podcaste budeme hovoriť o meteorite, ktorý bol nájdený na Sahare, o tom, aké ma opodstatnenie čiernobiela fotografia vo vesmíre a o regeneračných schopnostiach morských slimákov.Pseudocast 495 na YouTubeZdroje* A 4,565-My-old andesite from an extinct chondritic protoplanet* A sea slug’s detached head can crawl around and grow a whole new body* Image sensor* Bayer filter* Demosaicing* Charge-coupled device

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.