Pseudocast #376 – Google Deepmind, tejpovacia (kineziologická) páska
47:17
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #376 – Google Deepmind, tejpovacia (kineziologická) páska

09.12.2018

V tomto podcaste budeme hovoriť o pokrokoch, ktoré robí Google Deepmind a ako sa mu darí skladať proteíny a o tom, že podľa nedávnej štúdie síce tejpovacia páska nefunguje, ale mohla by.Pseudocast 376 na YouTubeZdroje* Google's DeepMind predicts 3D shapes of proteins* CASP13* The Influence of Kinesiology Tape Color on Athletic Performance: An Actual Published Study…Seriously

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.