Pseudocast #371 – Staré knihy, homeopatia, doplnky výživy
45:02
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #371 – Staré knihy, homeopatia, doplnky výživy

04.11.2018

V tomto podcaste budeme hovoriť o starých knižkách o záhadách, ktoré sme čítali. Potom si povieme novinky o homeopatii a o tom, čím sú kontaminované doplnky výživy.A nezabudnite si pozrieť The Andromeda Strain, budeme to rozoberať v nasledujúcom podcaste (teda v Pseudocaste #372).Pseudocast 371 na YouTubeZdroje* A Child with Aggression and Behavioural Problems* Drugs in your supplements

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.