Pseudocast #461 – Meditácia, Covid-19, Humble Pie
48:06
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #461 – Meditácia, Covid-19, Humble Pie

19.07.2020

Dnes budeme hovoriť o štúdii, ktorá sa snažila zistiť, či meditácia znižuje riziko na kardiovaskulárne ochorenia, povieme si nejaké dobré, ale i zlé správy o Covid-19 a porozprávame sa o knižke Humble Pie.Pseudocast 461 na YouTubeZdroje* Another Broken Meditation Study* Meditation* Megakaryocytes and platelet-fibrin thrombi characterize multi-organ thrombosis at autopsy in COVID-19: A case series* The emerging spectrum of COVID-19 neurology: clinical, radiological and laboratory findings* An mRNA Vaccine against SARS-CoV-2 — Preliminary Report* In Deep Ship* Tacoma Narrows Bridge Collapse "Gallopin' Gertie"Picture credit : Photo by cottonbro from Pexels

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.