Pseudocast #455 – Dragon Crew Demo-2, fajčenie a Covid-19
33:13
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #455 – Dragon Crew Demo-2, fajčenie a Covid-19

07.06.2020

V tomto podcaste, nedopatrením bez Kubqa, si povieme o úspešne Dragon Crew Demo-2 misie a o tom, či fajčenie pomáha pri Covid-19.Pseudocast 455 na YouTubeZdroje* Crew Dragon Demo-2* Doug Hurley* Bob Behnken* Smoking and COVIDPicture credit : NASA/Chris Cassidy / Public domain

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.