Pseudocast #373 – Kepler, detektor lži na hraniciach, ako poradiť
47:19
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #373 – Kepler, detektor lži na hraniciach, ako poradiť

18.11.2018

Dnes budeme hovoriť o tom, že sonda Kepler je už definitívne kaput, o pláne zaviesť detektori lži na hraničných kontrolách a o tom, ako (možno) lepšie poradiť ľuďom.Pseudocast 373 na YouTubeZdroje* ajty podcast* NASA Retires Kepler Space Telescope, Passes Planet-Hunting Torch* NASA EXOPLANET ARCHIVE* Smart lie-detection system to tighten EU's busy borders* How to Give Better Advice

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.