Pseudocast #307 – Právo na experimentálnu liečbu, doba exspirácie liekov
38:04
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #307 – Právo na experimentálnu liečbu, doba exspirácie liekov

13.08.2017
V dnešnom podcaste si povieme o tom, či je správne, by mal pacient v terminálnom štádiu vyskúšať experimentálnu liečbu, ktorá prešla len prvým štádiom klinických testov a o tom, či sa dátum exspirácie píše na lieky len tak zo srandy.TémyYouTubeZdroje

Intro
Máme mať právo na neoverené lieky v terminálnom štádiu choroby?
Je doba exspirácie na liekoch napísaná len zo srandy?
Outro
https://youtu.be/l_Yat89DpN8
* The cruel sham of “right-to-try” takes a giant step towards becoming federal law
* Are drug expiry dates really a myth?

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.