Pseudocast #383 – Dunning-Kruger efekt, evolúcia slonov, pašovanie šimpanzov
27:09
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #383 – Dunning-Kruger efekt, evolúcia slonov, pašovanie šimpanzov

27.01.2019

Tento podcast je o tom, ako ľudia podliehajú Dunning-Kruger efektu, keď sa jedná konkrétne o GMO. Potom bude Martir hovoriť o evolúcii slonov bez klov a Osiris zmieni novú AI, ktorá pomáha pri boji proti pašovaniu šimpanzov.Pseudocast 383 na YouTubeZdroje* Extreme opponents of genetically modified foods know the least but think they know the most* Under poaching pressure, elephants are evolving to lose their tusks* Facial recognition tool tackles illegal chimp trade

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.