Pseudocast #335 – Streľba na Floride, príbeh Mari Lopez, GMO kukurica
43:28
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #335 – Streľba na Floride, príbeh Mari Lopez, GMO kukurica

25.02.2018
V tomto podcaste spomenieme nedávnu streľbu na škole na Floride a smutný príbeh Youtuberky Mari Lopez, ktorá verila, že ju alternatívna medicína vyliečila z rakoviny. Na záver si v rýchlosti povieme o metaštúdii, ktorá sa pozerala na GMO kukuricu.
Pseudocast 336 na YouTube

[tabs]

[tab title="Témy"]

Intro
Streľba na škole na Floride
Príbeh Mari Lopez
Metaštúdia o GMO kukurici
Outro

[/tab]

[tab title="Zdroje"]

** Stoneman Douglas High School shooting
* True believers, entrepreneurs, and scammers in alternative medicine
* A YouTuber who claimed being vegan cured her cancer has died from cancer
* Impact of genetically engineered maize on agronomic, environmental and toxicological traits: a meta-analysis of 21 years of field data

[/tab]
[/tabs]

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.