Pseudocast #459 – Zmizla veľká hviezda, liečba Parkinsonovej choroby u myší
26:02
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #459 – Zmizla veľká hviezda, liečba Parkinsonovej choroby u myší

05.07.2020

V dnešnom kratšom podcaste budeme hovoriť o tom, že vo vzdialenej galaxii z ničoho nič zmizla relatívne veľká a jasná hviezda a o zaujímavej novej metóde liečby Parkinsonovej choroby u myší.Pseudocast 459 na YouTubeZdroje* Mystery over monster star's vanishing act* The possible disappearance of a massive star in the low-metallicity galaxy PHL 293B* A Massive Star Has Disappeared From a Distant Galaxy, And No One's Sure Where It Went* Záhada zmizelé hmotné hvězdy* Reversing a model of Parkinson’s disease with in situ converted nigral neuronsPicture credit : Leiem / CC0

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.