Pseudocast #391 – Fireballs, zlatá ryža, nanoboti
46:29
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #391 – Fireballs, zlatá ryža, nanoboti

24.03.2019

Videl Putin yetiho s yeticou a yetíčatami? Zničí nejaký fireball Zem? Zahynie ľudstvo na zlatú ryžu? Alebo nás vyvraždia nanoboti? Dozviete sa už v tejto časti Pseudocastu!Pseudocast 391 na YouTubeZdroje* Vladimir Putin 'sights a Yeti family' in remote Siberian mountains* Fireballs* Himawari Real-Time* Huge Meteor Explosion a Wake-Up Call for Planetary Defense* Golden Rice Finally Released in Bangladesh* Intracellular manipulation and measurement with multipole magnetic tweezers

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.