Pseudocast #385 – Microsoft proti konšpirátorom, asteroid nad Kubou, črevná mikroflóra
34:59
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #385 – Microsoft proti konšpirátorom, asteroid nad Kubou, črevná mikroflóra

10.02.2019

Dnes budeme hovoriť o tom, že aj Microsoft sa (trošku) začína zapájať do boja proti konšpiračným webom, o asteroide, ktorý vybuchol nad Kubou a o možnej spojitosti medzi črevnou mikroflórou a duševným zdravím.Pseudocast 385 na YouTubeZdroje* MediaBrífing: Microsoft sa pustil do boja s konšpirátormi, varuje pred problematickými stránkami* NewsGuard* Small asteroid disintegrates over Cuba in daylight* Fireballs* Links between gut microbes and depression strengthened

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.