Pseudocast #325 – Elizabeth Stern, biologické lepidlo, Nobelove ceny
44:58
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #325 – Elizabeth Stern, biologické lepidlo, Nobelove ceny

17.12.2017
V dnešnom podcaste si povieme, čo pre ženy urobila Elizabeth Stern, o zaujímavom biologickom lepidle a konečne narazíme na problém, ktorý sme ani my neboli schopní vyriešiť za pár minút rozhovoru - čo s Nobelovými cenami?
TémyYouTubeZdroje

Intro
Elizabeth Stern
Bilogické lepidlo ako z Blade Runner
Quo vadis, Nobelova cena?
Outro
https://youtu.be/dCCTWMqMZaA


* One More Pioneering Woman in Science You've Probably Never Heard of
* Elizabeth Stern
* Engineering a highly elastic human protein–based sealant for surgical applications
* Study explains elastin's remarkable movements
* MeTro HydrogelsPodcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.