Pseudocast #452 – Masky, racionalita, začiatky vakcinácie
51:38
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #452 – Masky, racionalita, začiatky vakcinácie

17.05.2020

V tomto podcaste budeme hovoriť o tom, nakoľko sú efektívne masky, ktoré musíme nosiť, o sile racionality a o Louisovi Pasteurovi a začiatkoch vakcinácie.Pseudocast 452 na YouTubeZdroje* Do Masks Work?* Inner Workings: 1885, the first rabies vaccination in humans* The Rabies Vaccine Backstory* LOUIS PASTEUR AND QUESTIONS OF FRAUD* Variolation* Roba Kazíka vážne dohrýzol vlastný bernardínPicture credit : Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.