Pseudocast 448 – Apollo 13, vplyv koronavírusu na predpoveď počasia
52:14
Podcast: Pseudocast

Pseudocast 448 – Apollo 13, vplyv koronavírusu na predpoveď počasia

19.04.2020

V dnešnom podcaste dokončíme príbeh z minulého dielu o Apollo 13 a povieme si, aký ma dopad koronavírus na predpoveď počasia a na pozorovanie poveternostných podmienok celkovo.Pseudocast 448 na YouTubeZdroje* Apollo 13* How COVID-19 Could Ruin Weather Forecasts and Climate Records* Počasí se hůř předpovídá. Kvůli omezení letů chybí data z dopravních letadelPicture credit : NASA / Public domain

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.