Pseudocast #377 – Voyager 2, kanvička na výplach nosu
41:33
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #377 – Voyager 2, kanvička na výplach nosu

16.12.2018

V tomto podcaste budeme hovoriť o tom, že sonda Voyager 2 vstúpila do medzihviezdneho priestoru a že treba počúvať rady lekárov, aj keď sa jedná o takú (zdanlivo) drobnosť, ako je vyplachovanie nosných dutín.Pseudocast 377 na YouTubeZdroje* NASA's Voyager 2 Probe Enters Interstellar Space* Neti pots – Ancient Ayurvedic Treatment Validated by Scientific Evidence* Rare brain-eating amoebas killed Seattle woman who rinsed her sinuses with tap water. Doctor warns this could happen again* Balamuthia mandrillaris

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.