Pseudocast #375 – Geneticky upravené deti v Číne, InSight pristál
47:42
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #375 – Geneticky upravené deti v Číne, InSight pristál

02.12.2018

V tomto podcaste budeme hovoriť o čínskom vedcovi, ktorý zrejme pomohol na svet geneticky modifikovaným deťom a o tom, že lander InSight pristál na Marse.Pseudocast 375 na YouTubeZdroje* Genome-edited baby claim provokes international outcry* Čínsky vedec tvrdí, že po prvý raz v dejinách vylepšil genóm dieťaťa, vedecká komunita je pobúrená* MARS InSight Mission

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.