Pseudocast #281 – Galileo Galilei, počítače skoro ovládli aj poker, časový kryštál
32:57
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #281 – Galileo Galilei, počítače skoro ovládli aj poker, časový kryštál

12.02.2017
V tomto podcaste si predstavíme celkom známeho panáčika menom Galileo Galilei, povieme si o tom, že počítače už porazili aj najlepších hráčov v pokeri (aj keď zatiaľ len jeden na jedného) a o novej forme hmoty - časovom kryštáli.
TémyZdroje

Intro
Galileo Galilei
 Počítače už vyhrávajú aj v pokri
 Nová forma hmoty - časové kryštále
 Fakt a fikcia
Outro
* Galileo Galilei
* Artificial Intelligence Is About to Conquer Poker, But Not Without Human Help
* AI has definitively bested humans at poker
* Discrete Time Crystals: Rigidity, Criticality, and Realizations
* Women in competitive environments: Evidence from chess

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.