Pseudocast #433 – Uplynulá dekáda vo vede, anketa ohľadom CO2, H2Go Power
01:10:36
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #433 – Uplynulá dekáda vo vede, anketa ohľadom CO2, H2Go Power

05.01.2020

V prvom tohtoročnom podcaste nám Martir zrekapituluje, čo sa stalo vo vede za uplynulých 10 rokov a okrem toho budeme hovoriť o tom, ako zodpovedali ľudia v ankete o tom, ako najlepšie zredukovať svoju uhlíkovú stopu a o projekte H2Go Power, ktorý tvrdí, že majú skvelú vodíkovú batériu.Pseudocast 433 na YouTubeZdroje* Zdroje k Martirovej téme* What reduces our personal CO2 footprint? We have no clue!* H2Go Power seeks to power drones with a 'happy gas'

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.