Pseudocast #445 – Evolúcia, krátke správy
01:03:47
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #445 – Evolúcia, krátke správy

29.03.2020

V tomto podcaste bude Martir hovoriť o tom, že najznámejší obrázok znázorňujúci evolúciu je zavádzajúci a Kubko bude mať zopár krátkych správ.Pseudocast 445 na YouTubeZdroje* Widespread patterns of gene loss in the evolution of the animal kingdom* Scalable Synthesis of Ti3C2Tx MXene* Individual differences in personality predict the use and perceived effectiveness of essential oils* Folding@Home (Pseudocast team ID : 237356)Picture credit : William H. Calvin, PhD / CC BY-SA

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.