Pseudocast #327 – Marika sa detoxikuje, ortuť v Arktíde
43:32
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #327 – Marika sa detoxikuje, ortuť v Arktíde

31.12.2017
V poslednom podcaste pre rok 2017 si na modelovom príklade skúsime pripomenúť, prečo je dôležité v medicíne robiť veľké štúdie a nestačí nám čestné slovo od Mariky z vedľajšieho baráku a o tom, odkiaľ sa berie ortuť v Arktíde.[tabs]

[tab title="Témy"]

Intro
Marika sa detoxikuje
Odkiaľ sa berie ortuť v Arktíde?
Outro

[/tab]

[tab title="YouTube"]

https://youtu.be/20O-4SFgH3Y

[/tab]

[tab title="Zdroje"]

*

* Mercury from Industrialized Nations Is Polluting the Arctic


[/tab]
[/tabs]

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.