Pseudocast #425 – Nature, debata o experimente, Facebook vs. antivax
52:44
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #425 – Nature, debata o experimente, Facebook vs. antivax

10.11.2019

Časopis Nature oslavuje 150 rokov a Martir sa pozrel, ako vyzeralo prvé vydanie. Ďalej skúsime pomôcť Kubkovi navrhnúť náročný experiment a povieme si, ako sa darí Facebooku boj proti antivaxerom.Pseudocast 425 na YouTubeZdroje* Nature #1* Real Incomes of the British Middle Class, 1760-1850: The Experience of Clerks at the East India Company* A Family Story* Antivaxxers on Facebook* Combatting Vaccine Misinformation

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.