Pseudocast #282 – GM pšenica, pilulka monitorujúca zdravie
32:13
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #282 – GM pšenica, pilulka monitorujúca zdravie

19.02.2017
V dnešnom podcaste budeme hovoriť o tom, že v UK konečne po dlhom čase idú robiť testy GM pšenice pod šírym nebom a o novom objave, ktorý umožňuje vedcom monitorovať zdravotný stav pacienta (zatiaľ prasiatka) pilulkou.
TémyZdroje

Intro
 V UK idú vysádzať GM pšenicu
 Pilulka monitorujúca zdravie
 Fakt a fikcia
Outro
* New 'super yield' GM wheat trial gets go-ahead
*
* Prolonged energy harvesting for ingestible devices
* How to Survive a Bear Attack
* Bear attack
* Čo robiť pri stretnutí?

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.