Pseudocast #326 – Posvätená posypová soľ, demonetizácia na YouTube, vianočná Fakt a fikcia
40:28
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #326 – Posvätená posypová soľ, demonetizácia na YouTube, vianočná Fakt a fikcia

24.12.2017
V dnešnom vianočnom podcaste si povieme o tom, ako sa slovenská polícia na Facebooku chválila posvätením posypovej soli a o tom, či je demonetizácia problematických videí na YouTube veľký zásah do slobody slova. Na záver si dáme po dlhej dobe Fakt a fikciu, v ktorej preveríme jOin3rove a Martirove znalosti mongolských Vianoc.TémyYouTubeZdroje

Intro
Posvätená posypová soľ
Demonetizácia na YouTube
Fakt a fikcia
Outro
https://youtu.be/4rRzy1ePlC0


* Z Facebookovej stránky Polície SR zmizol provokujúci status
* YouTube Faces Advertiser Boycott Over Videos With Kids That Attracted Sexual Predators
* Festivals and events in MongoliaPodcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.