Pseudocast #353 – AI hrá DotA 2, vesmírny odpad
41:12
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #353 – AI hrá DotA 2, vesmírny odpad

01.07.2018

Dnes nadviažeme na náš neformálny (niekto by povedal, že až neexistujúci) seriál o pokrokoch v umelej inteligencii (AI) - tentokrát si povieme o tom, ako na tom AI proti ľudským hráčom je vo veľmi komplikovanej hre DotA 2. Martir nám ešte priblíži ďalší plán na zatočenie s vesmírnym odpadom.Pseudocast 353 na YouTubeZdroje
* AI bots trained for 180 years a day to beat humans at Dota 2
* OpenAI Five
* 1st Satellite Built to Harpoon Space Junk for Disposal Begins Test Flight
* Space Debris and Human Spacecraft
* Oleg Artemyev Twitter

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.