Pseudocast #379 – Stromček gate, detox sójovou omáčkou
35:29
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #379 – Stromček gate, detox sójovou omáčkou

30.12.2018

V poslednom tohtoročnom podcaste sa trochu vrátime k minulej téme vianočných stromčekov a povieme si, ako dopadol pre istú pani detox sójovou omáčkou (spoiler : katastrofálne). Prajeme Šťastný Nový Rok!Pseudocast 379 na YouTubeZdroje* A Woman Drank 1 Liter Soy Sauce Colon Cleanse In 2 Hours. This Is What Happened To Her Brain.

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.