Pseudocast #289 – Prerušovaný pôst, pitie alkoholu počas tehotenstva
44:18
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #289 – Prerušovaný pôst, pitie alkoholu počas tehotenstva

09.04.2017
V tomto podcaste sa povenujeme otázkam od poslucháčov - je niečo na prerušovanom pôste (intermittent fasting) a je to naozaj problém, ak si dá tehotná žena raz za čas pohár vínka?
TémyZdroje

Intro
 Čo je to prerušovaný pôst?
 Existuje bezpečné množstvo alkoholu počas tehotenstva?
 Fakt a fikcia
Outro
* Intermittent Fasting
* Fasting: Molecular Mechanisms and Clinical Applications
* Pregnancy and alcohol: occasional, light drinking may be safe.
* The effects of low to moderate alcohol consumption and binge drinking in early pregnancy on executive function in 5-year-old children
* High global prevalence of alcohol use during pregnancy and fetal alcohol syndrome indicates need for urgent action
* Bouba/kiki effect
* Synesthesia

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.