Pseudocast #322 – Prázdny priestor v pyramíde, kvarková fúzia
49:55
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #322 – Prázdny priestor v pyramíde, kvarková fúzia

26.11.2017
V dnešnom Pseudocaste si povieme o tom, ako sa vedcom podarilo objaviť doteraz neznámy, relatívne veľký, prázdny priestor v Cheopsovej pyramíde a o kvarkovej fúzii (nie, určite tam nemá byť "škvarkovej").TémyYouTubeZdroje

Intro
Prázdny priestor v Cheopsovej pyramíde
Kvarková fúzia
Outro
https://youtu.be/C9lI7etLhkU
* 'Big void' identified in Khufu's Great Pyramid at Giza
* V najväčšej egyptskej pyramíde objavili tajnú miestnosť
* Quark-level analogue of nuclear fusion with doubly heavy baryons
* Bizarre 3-Year-Long Supernova Defies Our Understanding of How Stars Die

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.