Pseudocast #447 – Udržiavanie vzdialenosti, doplnky výživy na chudnutie, Apollo 13
45:15
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #447 – Udržiavanie vzdialenosti, doplnky výživy na chudnutie, Apollo 13

12.04.2020

V tomto podcaste budeme hovoriť o tom, akú vzdialenosť by sme medzi sebou mali tieto dni udržiavať, nakoľko sú účinne voľne dostupné bylinkové doplnky výživy na chudnutie a o tom, čo predchádzalo poruche na palube Apollo 13.Pseudocast 447 na YouTubeZdroje* Towards aerodynamically equivalent COVID19 1.5m social distancing for walking and running* Belgian-Dutch Study: Why in times of COVID-19 you should not walk/run/bike close to each other.* Herbal Supplements Ineffective for Weight Loss* Apollo 13* NASA Commemorates 50th Anniversary of Apollo 13, ‘A Successful Failure’Picture credit : NASA / Public domain

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.