Pseudocast #392 – Slimáky, exoplanéty, nová metóda liečby rakoviny
28:19
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #392 – Slimáky, exoplanéty, nová metóda liečby rakoviny

31.03.2019

V dnešnom kratšom podcaste budeme hovoriť o štúdii, ktorá skúmala účinnosť ľudových spôsobov na udržanie slimákov od šalátu. Martir nám potom porozpráva o novej exoplanéte a o zaujímavom novom prístupe k liečbe rakoviny (aj keď zatiaľ len u myší).Pseudocast 392 na YouTubeZdroje* Home remedies 'no deterrent' against slugs and snails* First direct detection of an exoplanet by optical interferometry* MEK inhibitor* Breast cancer cells in mice tricked into turning into fat cells* Gain Fat—Lose Metastasis: Converting Invasive Breast Cancer Cells into Adipocytes Inhibits Cancer Metastasis

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.