Pseudocast #378 – Vianočný stromček, komerční astronauti, kozmetika
38:55
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #378 – Vianočný stromček, komerční astronauti, kozmetika

23.12.2018

V poslednom predvianočnom podcaste sa porozprávame o tom, ktorá kozmetika je a ktorá nie je testovaná na zvieratách. Ďalej sa pozrieme na to, či je ekologickejčí živý alebo umelý vianočný stromček, o posledných úspechoch Virgin Galactic a o prírodnej kozmetike.Pseudocast 378 na YouTubeZdroje* Are real or fake Christmas trees better for the planet?* Virgin Galactic Flight Wins Praise From Government and Industry

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.