Pseudocast #399 – Podiel CO2 v atmosfére, Blue Moon, hviezdna obloha, nálezisko Qingjiang, detektor lži
42:08
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #399 – Podiel CO2 v atmosfére, Blue Moon, hviezdna obloha, nálezisko Qingjiang, detektor lži

19.05.2019

Dnes sa nám nahromadilo trochu viac tém než obvykle - podarilo sa nám dosiahnuť rekordné úrovne CO2 v atmosfére, projekt Blue Moon sa hotuje na Mesiac, prečo nie je celá nočná obloha pokrytá hviezdami, našlo sa veľké archeologické nálezisko v Číne a v seriály Mind Field predvádzali detektor lži.Pseudocast 399 na YouTubeZdroje* CO2 Greenhouse Effect* Going to Space to Benefit Earth (Full Event Replay)* Fossil Treasure Trove of Ancient Animals Unearthed in China* Paleozoikum* Evaluation of P300 based Lie Detection Algorithm* Lie Detection Using fNIRS Monitoring of Inhibition-Related Brain Regions Discriminates Infrequent but not Frequent Liars* What is Olbers' Paradox?* Olbers' paradox

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.