Pseudocast #468 – Certifikáty, vyliečení z HIV, veterné turbíny, joinit
01:06:13
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #468 – Certifikáty, vyliečení z HIV, veterné turbíny, joinit

06.09.2020

V tomto podcaste budeme hovoriť o rôznych certifikátoch, ktoré si udeľujú šarlatáni, o pár ľuďoch, ktorý sa viacmenej vyliečili z HIV, o veterných turbínach, ktoré zabíjajú menej vtákov a jOn3r nám povie o svojom projekte joinit.Pseudocast 468 na YouTubeZdroje* Dokázané! Život po smrti existuje* Paint it black: Efficacy of increased wind turbine rotor blade visibility to reduce avian fatalities* In a first, a person’s immune system fought HIV — and won* Kurz programovacieho jazyka RustPicture credit : Photo by Flickr from Pexels

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.