Nečas: Šlachta všude lže, média straší pod tlakem covidových fanatiků, šéfové ODS stojí na ramenou Klause - podcast
42:10
Podcast: Prostor X

Nečas: Šlachta všude lže, média straší pod tlakem covidových fanatiků, šéfové ODS stojí na ramenou Klause - podcast

07.10.2021
Bývalý premiér Petr Nečas už politiku sleduje jen z povzdálí. Říká, že v ní stále víc převládají emoce a iracionalita. Předsedové ODS podle něj stojí na ramenou Václava Klause a mrzí ho, jak se exprezident se stranou rozešel. Nečas teď věří ve spolupráci koalice Spolu a Pirátů se Starosty, i když zejména Piráti mu nesedí. V rozhovoru mluví o údajných lžích Roberta Šlachty, covidových fanaticích a selhání médií i ekotalibanu a řešení ochrany klimatu.

Podcast Prostor X je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.