Hilšer: Je nutné odebrat prezidentovi pravomoci, lékaři mluví jasně, možná místo něj rozhoduje kancléř Mynář - podcast
25:23
Podcast: Prostor X

Hilšer: Je nutné odebrat prezidentovi pravomoci, lékaři mluví jasně, možná místo něj rozhoduje kancléř Mynář - podcast

19.10.2021
Odebrání pravomocí prezidentovi republiky je nevyhnutelné, říká senátor, lékař a člen stálé komise pro Ústavu Marek Hilšer. Zpráva lékařů podle něj mluví jasně, prezident není schopen vykonávat funkci. Hilšer zdůrazňuje, že jde o dočasný krok. V případě změny stavu by se měli zákonodárci znovu sejít a na základě zprávy lékařů pravomoci prezidentovi vrátit. Hilšer dál plánuje kandidovat na prezidenta, Česko podle něj potřebuje nadstranickou osobu, která bude spojovat oba znesvářené tábory. Nechce o tom ale přemýšlet teď, když je prezident nemocný.

Podcast Prostor X je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.