05. Zručnosti budúcnosti - Miroslava Cehelská
42:40

05. Zručnosti budúcnosti - Miroslava Cehelská

30.03.2021

Čoraz častejšie zaznieva v súvislosti s uplatnením sa na trhu práce slovné spojenie „Future skills“ alebo teda zručnosti budúcnosti. Aké sú to vlastne tie zručnosti budúcnosti, ktoré by sme mali rozvíjať, aby sme nezaspali dobu, prečo sa treba na zručnosti pozerať inak ako len na hard vs. soft skills, alebo čo by sme mali vedieť, aby sme mali stále na trhu práce hodnotu aj o niekoľko rokov sa dozviete z rozhovoru s Miroslavou Cehelskou zo spoločnosti IBM.

Podcast Profesia v praxi je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.