17. Nedarí sa vám nájsť si prácu? Zistite, v čom môže byť problém - Peter Csóri
40:45

17. Nedarí sa vám nájsť si prácu? Zistite, v čom môže byť problém - Peter Csóri

22.06.2021

Ľudia vedia vymenovať pozície, na ktorých pracovali, nevedia však povedať, aké sú ich silné stránky. Presne takáto je skúsenosť kariérových poradcov po konzultáciách s uchádzačmi na Slovensku. Čo radí skúsený odborník ľuďom, ktorí pomerne dlho nevedia nájsť svoje uplatnenie? V rozhovore s Petrom Csórim z Regionálneho centra kariéry vo Zvolene sa dozviete, ako postupovať, aby sme spoznali svoje najväčšie plusy a ako ich následne využiť na trhu práce.

Podcast Profesia v praxi je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.