Milan Dubec z Azetu: Dostal som ponuku od Markízy predať jej Pokec

31.03.2021

„Za ponuku od Markízy by som si dokázal kúpiť trojizbový byt v Bratislave,“ hovorí Milan Dubec, zakladateľ Azetu a CEO developerskej spoločnosti Reinoo.

S čím začal podnikať v 16 rokoch? Ako dlho trvalo, kým sa webstránka, ktorú zakladal, stala najnavštevovanejšou na Slovensku? A prečo je podľa neho dôležité pochybovať?

Aj to sa dozviete v podcaste Prečo práve oni?, kde predstavujeme príbehy úspešných slovenských podnikateľov zo súťaže EY Podnikateľ roka. Podcast vychádza každú stredu a moderuje ho Adela Vinczeová.

Podcast PREČO PRÁVE ONI? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK